Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. Wczoraj odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod okiem pani Magdy i pani Natalii, przygotowali humorystyczne przedstawienie „Jeden dzień z życia szkoły”, gdzie w sposób żartobliwy zaprezentowali pracę nauczycieli i pokazali, że zawód nauczyciela obfituje również w zabawne momenty.Po zakończeniu tej części akademii, uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły, własnoręcznie przygotowane piękne laurki. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela,jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim nauczycielom i pracownikom, życzymy radości z wykonywanej pracy:)