14 lutego - Święto Zakochanych. Z tej okazji w naszej szkole już po raz trzeci odbył się Walentynkowy Konkurs Śpiewu i Recytacji w języku obcym. Podczas konkursu nasi uczniowie zaprezentowali piosenki i wiersze w 4 językach: języku angielski, języku francuskim, języku rosyjskim i języku japońskim. 13 uczestników zaprezentowało swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i lingwistyczne. W tym dniu, nasi uczniowie zaśpiewali piosenki i zarecytowali wiersze, nie tylko o tematyce miłosnej :) Szkolnym występom przysłuchiwali się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. W jury konkursu zasiedli: pani Beata Śnieg-Wądołowska, pani Monika Brylowska-Dumańska, pan Paweł Wilmański, a także gość specjalny ze Stanów Zjednoczonych pani Brie Kvacik, która przez dwa dni gościła w naszej szkole. Szanowne jury przyznało następujący werdykt:

- w kategorii klas I-III :
I miejsce: Emilia Sołtysiak z kl. II, piosenka "You will always find me in your heart"
II miejsce: Nesajem Radziwiłłowicz z kl. III, piosenka "The bird's valentine""
III miejsce: Karolina Gruchalska z kl. II, piosenka "Last Christmas"

wyróżnienie:
Aurelia Karpowicz z kl. I, piosenka "Une ladybug et un chat noir"
Maria Wiwatowska z kl. I, piosenka "Alouette"
Kornelia Skrzypczak z kl. I, piosenka "Skidamarink"

w kategorii klas IV-VIII:
I miejsce: Oksana Skoczypiec z kl. VIII, piosenka "Dernière danse"
II miejsce: Kacper Sałata z kl. V, wiersz "Happiness"
III miejsce: Paulina Pstrągowska z kl. IVa, wiersz "La vie"

Serdecznie gratulujemy uczniom umiejętności wokalnych, recytatorskich i językowych. Dziękujemy za mobilizację, zaangażowanie i odwagę! Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy! :)