wychowawca grupy Stonogi

Ukończyłam studia pedagogiczne z zakresu pedagogiki ogólnej oraz wczesnej edukacji i terapii pedagogicznej na Uniwersytecie Gdańskim. Pracę nauczycielki traktuję jako pasję, a ponieważ swoje pasje trzeba rozwijać, wciąż staram się podnosić swoje kwalifikacje poszukując różnych źródeł wiedzy i nowych inspiracji. Moje doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywam poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju wydarzeniach, jako animator zabaw, opiekun grup kolonijnych. Praktyka zawodowa, którą miałam okazję odbyć w czasie studiów oraz praca w przedszkolu upewniła mnie w tym, że praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji. Jako nauczycielka staram się rozbudzać w najmłodszych zainteresowania, podążać za ich potrzebami, uwzględniając przy tym ich indywidualne możliwości, uzdolnienia i chęci do pracy. Uważam, że każdy moment jest dobry na naukę, zwłaszcza ten, w którym jest ona zabawą i sprawia dziecku radość. Jestem osobą cierpliwą, troskliwą i otwartą na potrzeby innych. Poświęcam się bez reszty pracy, którą wykonuję i kiedy widzę jej pozytywne efekty wiem, że było warto. Poza pracą pasjonuję się fotografowaniem, gotowaniem oraz spełniam się w chórze muzyki rozrywkowej.