stanowisko: nauczyciel języka francuskiego w klasie startowej

Bonjour ! Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim – specjalność nauczycielska. Ukończyłam również na tej samej uczelni studia podyplomowe „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”. Moja przygoda z językiem francuskim zaczęła się w liceum, tam też zdecydowałam, że będę kontynuować jego naukę na studiach. Na Uniwersytecie doszlifowałam język, poznałam także metodologię jego nauczania oraz francuską literaturę, kulturę i historię. Miałam również okazję poznać inne języki romańskie: portugalski i hiszpański. Język francuski poznawałam także podczas kilku pobytów we Francji, gdzie miałam kontakt z „żywym” językiem i tam doskonaliłam swoje umiejętności. Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać już w trakcie studiów prowadząc zajęcia z dziećmi w szkole językowej, a po ich ukończeniu pracowałam i nadal pracuję w różnych szkołach językowych i w międzynarodowej Szkole Podstawowej. Od zawsze pasjonowały mnie języki obce, dlatego jestem bardzo szczęśliwa, że mogę ich także uczyć, zwłaszcza dzieci i młodzież, gdyż praca z nimi przynosi mi dużo satysfakcji i inspiracji, a co więcej, moje hobby stało się moją pracą.