stanowisko: dyrektor Przedszkola lingwistyczno-matematycznego My First Academy

Ukończyłam studia z zakresu wczesnej edukacji oraz pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem także absolwentką studiów z zakresu zarządzania w oświacie. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej. Ukończyłam dyplomowany kurs Metody Dobrego Startu i Terapii Ręki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako nauczyciel przedszkola, animator zabaw dziecięcych, wychowawca, kierownik i współorganizator wypoczynku dzieci i młodzieży. Praca z dziećmi jest moją ogromną pasją. Staram się, by każdy dzień był dla moich podopiecznych przestrzenią do nieustannego odkrywania tego, co nowe i zaskakujące. W swojej pracy wykorzystuje różne metody i dążę do tego, by każde zajęcia były urozmaicone. Motto, które towarzyszy mi w pracy zawodowej to słowa Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi doświadczyć, a zrozumiem.” Dlatego stwarzam moim uczniom okazje do nauki przez samodzielne doświadczanie, w tym celu wykorzystuję m.in. Koncepcję Czynnościowego Nauczania Matematyki prof. E. Gruszczyk - Kolczyńskiej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Jestem wykładowcą Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Wolny czas poświęcam rodzinie.