wychowawca grupy Zwierzaki Figuraki

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyłam również studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim o specjalności pedagogika opiekuńcza z poradnictwem rodzinnym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyki w przedszkolu i szkole oraz pracy, jako opiekunka dziecięca i animator czasu wolnego. Praca z dziećmi jest dla mnie wielką pasją, dlatego aby pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności poszukuję szkoleń, dzięki którym mogłabym wspomagać rozwój dzieci. Uważam, że do każdego dziecka należy podchodzić indywidualnie, a najlepszą nauką jest zabawa poprzez doświadczanie i poznanie zmysłowe. W pracy kieruję się słowami: ,,Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi…” (J. Korczak).