stanowisko:wiceprezes Towarzystwa Edukacyjnego Vizja
nauczyciel języka angielskiego

Przewodniczący Zespołu Językowego w placówkach Warszawa - Wawer. Od lat jestem związany z miastem czterech kultur, z La Manchą Manchesterowską, moją ukochaną Łodzią. Niektórych odstrasza, ale większość osób zakochuje się w niej bez pamięci. To jej zawdzięczam otwartość na kultury, prądy, różne obyczaje i poglądy. Znajduje to odzwierciedlenie w prowadzonych przeze mnie lekcjach, na których staram się pokazać uczniom, że są Obywatelami Świata wyrosłymi w polskiej rzeczywistości. Język angielski, współczesna lingua franca, ma stać się dla nich kluczem do pełnego kolorów, smaków i dźwięków świata, który przed wszystkimi stoi otworem i zaprasza do poznania jego bogactwa i różnorodności.

Ucząc stosuję metody tradycyjne i nowatorskie kładąc nacisk na wysoką efektywność oraz indywidualne podejście do ucznia. Praca z młodymi ludźmi jest moją ogromną pasją.

Oprócz wykształcenia językowego, ukończyłem studia z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na WSP w Łodzi oraz prawo na WPiA Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2015 roku prowadzę własną szkołę językową. Prywatnie interesuję się muzyką chóralną oraz metodyką nauczania języków obcych. W nielicznych wolnych chwilach cenię sobie obecność najbliższych oraz dobrą lekturę lub film.