wychowawca klasy "O"

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku pedagogika wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną. Ukończyłam także studia magisterskie z pedagogiki rewalidacyjnej z wczesnym wspomaganiem rozwoju. Ciągłą potrzebę rozwoju zaspokajam podczas licznych kursów i szkoleń. Ukończyłam między innymi szkolenie z metody globalnego czytania, matematyki intuicyjnej, I i II stopień terapii ręki. Dodatkowo, rozpoczęłam podyplomowe studia na kierunku socjoterapia i praca z grupą, wierząc, że dobra rozmowa jest "lekiem na całe zło". Prawidłowy rozwój dziecka jest dla mnie priorytetem. Gdybym mogła opisać się jednym określeniem, powiedziałabym – kreatywność. Podczas zajęć udowadniam, że każde dziecko jest kreatywne, trzeba tylko dać mu do tego przestrzeń. Uwielbiam swoją pracę, przy dzieciach nie można przestać się uśmiechać. Zgadzam się ze słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Wolne wieczory spędzam na ściance wspinaczkowej.