Pierwszy semestr V klasy już za nami! Nie da się ukryć, szybko zleciało! Pojawiły się nowe przedmioty, nowe wymagania, a i z tych dobrze znanych nam zajęć też nie było lekko. Pracy było sporo, ale rezultaty są satysfakcjonujące! Zdecydowanie zasłużyliśmy na odpoczynek :) Ale szkoła to nie tylko nauka. W tym semestrze sporo się działo i mamy co wspominać :) Cofnijmy się do września... We wrześniu wraz z innymi klasami udaliśmy się na wycieczkę integracyjną do Łapina. Tam czekało nas mnóstwo atrakcji, nie było czasu na nudę. Wrzesień to również wspólne przygotowania do szkolnego konkursu z okazji Dnia Języków Obcych. W tym roku czekało nas nie lada wyzwanie, wyspa Kuba! Wspólne zaangażowanie i pełna mobilizacja przyniosły rezultaty! Zajęliśmy drugie miejsce! W październiku wspólnie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Aby uczcić ten ważny dzień dziewczynki przygotowały słodki poczęstunek dla chłopców, a także wybraliśmy się do kina. Listopad to kolejne wspomnienia! Klasowe nocowanki czyli wspólna uczta, oglądanie filmu i rozmowy do rana :) Na tym nie kończą się listopadowe atrakcje! Ten miesiąc to również klasowe wyjście na kręgle - nasza nagroda za II miejsce w Dniu Języków Obcych, a także Andrzejkowy Escape Rooom, z którego jak się domyślacie wydostaliśmy się bez problemu :) Z uśmiechem wspominamy grudniowe Mikołajkowe Igrzyska, podczas których ponownie dzięki wspólnym siłom zdobyliśmy pierwsze miejsce! Grudzień to również mikołajkowe słodkości, wspólne dekorowanie choinki, a także wspólna klasowa wigilia! A w styczniu kolejne miłe wspomnienie - wizyta w mobilnym planetarium, a także wyjście do Jump City - doskonała okazja by poskakać z radości za udany semestr :) I tak oto 5 miesięcy V klasy za nami! Z radością czekamy na drugi semestr, ale póki co czas na odpoczynek :)