Jest upragnione złoto! Po 3 latach nauki języka francuskiego bohaterowie naszego podręcznika czyli Maggie, Alice i Léo przyznali nam złoty medal! Zajęcia dobiegły końca, cały rok ciężko pracowaliśmy, teraz czas na odpoczynek i wyniki naszego klasowego konkursu! Przez cały rok szkolny na lekcjach języka francuskiego uczniowie klasy III zdobywali wesołe minki i starali się nie zdobyć tych smutnych. I tak po 10 miesiącach nauki, wyniki są imponujące - każdy z trzecioklasistów pracował w tym roku bardzo pilnie :) Ale to Ania zdobyła najwięcej wesołych minek i wygrała nasz klasowy konkurs, gratulacje!!! Na podium znaleźli się również Adam, Julka i Marta, brawo! Widzimy się w czwartej klasie, a tymczasem.... Vive les vacances!