tel. 603-809-110, 609-399-009

Drodzy Rodzice, Opiekunowie

Wiemy jak ważny jest wybór placówki edukacyjnej, w której większą część swojego dnia spędza Dziecko.
To miejsce wspierające rozwój kompetencji: postaw, wiedzy i umiejętności.
Chcąc pomóc Państwu w podjęciu tak ważnej decyzji zapraszamy do udziału
w DNIACH OTWARYCH 2021 naszych Placówek w Gdańsku (Morena): żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej.

Zachęcamy do wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa  ZGŁASZAM UDZIAŁ.

Dni, w których będziemy dla Państwa prezentuje załączony materiał.
Najbliższe spotkanie: 12 czerwca 2021 roku.

Specjalnie dla Państwa VOUCHER w wysokości 1500 PLN – możliwość uzyskania rabaty/zniżki w tej wysokości w zakresie opłaty rekrutacyjnej, po spełnieniu warunków. Szczegóły podczas spotkania, jak i w załączonym regulaminie.

Podczas spotkania przedstawimy naszą koncepcję, jednocześnie wskazując dostępną ofertę edukacyjno-wychowawczą i prezentując plany rozwoju.
Wyjaśnimy, dlaczego kładziemy duży nacisk na nauczanie języków obcych i zaprezentujemy możliwości uczestnictwa w ciekawych zajęciach pozalekcyjnych proponowanych w naszych palcówkach.
Po krótce powiemy o zapleczu dydaktycznym (sale lekcyjne, biblioteka, świetlica, pomoce dydaktyczne i multimedialne, plac zabaw, boisko i zielony teren szkoły).

Do zobaczenia.
Dyrekcja i Kadra Placówek w Gdańsku.