Gdańsk ul. Piekarnicza 16b
tel. 603-809-110, 609-399-009

Rozszerzony program

Poza rozszerzonym pakietem językowym oraz edukacją matematyczną w ramach czesnego oferujemy:

 

 • Kuchcikowo

  Kuchcikowo

  Zajęcia kulinarne są ważnym elementem programu edukacyjnego TE Vizja. Uczą pracy zespołowej, praktycznego wykorzystania wiedzy oraz propagują zasady zdrowego odżywiania.

  więcej... • "Bardzo mały naukowiec"

  Na warsztatach przyrodniczych i naukowych przybliżamy dzieciom świat nauki, eksperymentujemy i przyglądamy się przyrodzie. Odpowiadamy na "kłopotliwe" pytania, takie jak: skąd się bierze tęcza po deszczu, co to znaczy rosnąć jak na drożdżach, dlaczego nie można wymieszać oleju z wodą.

  więcej...

 • Rytmika

  Rytmika

  Zajęcia rytmiczne prowadzone są w naszym przedszkolu dwa razy w tygodniu. Towarzyszy im atmosfera zabawy i odprężenia. Podczas tych zajęć dzieci rozwijają pamięć muzyczną, poczucie rytmu i słuchu muzycznego, rozbudowują zamiłowanie do muzyki oraz kształtują wrażliwość muzyczną.

  więcej...

 • Gimnastyka korekcyjna

  Gimnastyka korekcyjna

  Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy odbywa się 3 razy w tygodniu. Podczas zajęć prowadzonych przez specjalistę, dzieci doskonalą prawidłową postawę ciała, nabywają świadomości własnego ciała, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, rozwijają reakcje równoważne i posturalne.

  więcej...

 • Metoda Dobrego Startu

  Metoda Dobrego Startu

  Celem zajęć prowadzonych Metodą Dobrego Startu jest usprawnianie i koordynacja, czyli integrowanie funkcji wzrokowo-słuchowo-ruchowych, a także harmonizowanie wszystkich funkcji psychomotorycznych.

  więcej...