Dagna z klasy 8 zaskakuje szkolną brać swoimi licznymi talentami i niezwykłą pracowitością, wzbudzając w nas słuszny podziw.
Z radością informujemy, że nasza uczennica została laureatką dwóch literackich konkursów o zasięgu ogólnopolskim, w których nagrodami były publikacje nagrodzonych opowiadań w oddzielnym tomie.
Za tym sukcesem stoi miłość do książek, trening pisania opowiadań, pracowicie spędzony weekend nad redagowaniem kolejnej pracy i decyzja, że warto wysłać efekty swojej twórczości na konkursy literackie.
Serdecznie gratulujemy Dagnie i dziękujemy, że swoją postawą dodaje skrzydeł pozostałym uczniom:)

Książki są dostępne w szkolnej bibliotece, zapraszamy do zapoznania się z nagrodzonymi opowiadaniami Dagny:)