Cechy szczególne oferty:
• nowoczesny budynek Żłobka i plac zabaw odpowiednio przystosowane do nauki, zabawy i odpoczynku Dzieci,
• przyjazna, rodzinna atmosfera akceptacji i współpracy pomiędzy Dziećmi,
• opieka sprawowana przez wykwalifikowaną kadrę,
• kompleksowa realizacja zadań Żłobka na najwyższym poziomie,
• nauka języka angielskiego "Baby English",
• gimnastyka ogólnorozwojowa i zajęcia umuzykalniające.

Czesne obejmuje:

1. Opiekę nad Dziećmi od 6.30 do 17.30.
  2. Zajęcia programowe z wychowawcą grupy.
  3. Realizację zajęć wspierających rozwój:
    • umysłowy i manualny,
    • ruchowy,
    • myślenia i mowy,
    • koordynacji  wzrokowo-ruchowo-słuchowej Dziecka.
  4. Kreatywne zajęcia plastyczne.
  5. Zajęcia umuzykalniające.
  6. Baby English - nauka języka angielskiego.
  7. Zabawy fundamentalne.
  8. Prawidłową realizację przedmiotu umowy tj. świadczenia przez Towarzystwo na rzecz Rodziców usługi w zakresie sprawowania usług opiekuńczo – wychowawczych nad Dzieckiem do lat 3, na zasadach określonych w podpisanej przez Rodziców umowie.
  9. Wyprawkę plastyczną.

Zadania (obowiązki) Żłobka:

• zapewnienie Dziecku opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych.
  • zagwarantowanie Dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej przez prowadzenie zajęć zabawowych z elementami edukacji z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka.
  • prowadzenie zajęć opiekuńczo – wychowawczych i edukacyjnych uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka.
  • spełnienie wymagań dotyczących warunków lokalowych i sanitarnych na najwyższym poziomie.

Wpisowe obejmuje:

• postępowanie kwalifikacyjne

Wyżywienie

• Śniadanie
  • Owocowo-warzywna przekąska
  • Dwudaniowy obiad z podwieczorkiem
  • Przedszkole bez plastiku – woda dostępna przez cały dzień
  • W wyżywieniu uwzględniane są specjalne potrzeby żywieniowe, w tym alergie (bezglutenowe, bezmleczne)

Zasady rekrutacji:

1. Zgłoszenie chęci zapisania Dziecka do Żłobka, drogą telefoniczną, poprzez formularz zgłoszeniowy on-line lub osobiście.
  2. Wniesienie opłaty wpisowej
  3. Rozmowa Rodziców z Dyrektorem Żłobka.
  4. Złożenie kompletnych dokumentów rekrutacyjnych oraz wniesienie opłaty czesnego.
  5. Rejestracja dziecka (formularz on-line)

Opłaty dodatkowe:

1. Koszt zajęć dodatkowych/specjalistycznych zgodnie z wyborem przez Rodziców.
  2. Ubezpieczenie NNW poza I rokiem funkcjonowaniem Dziecka w Żłobku.
  3. Opłata w wysokości 20,00 zł za każde rozpoczęte 15 minut opieki nad Dzieckiem po godzinach pracy Żłobka.